info@toormoor.ee (+372) 50 20 990   |   (+372) 56 632 761

Tere tulemast taime- ja toortoidu maailma


Köögis toimetavad Vegan Stuudio Toormoor tiimi rõõmsad kokad ehedast loodusest toorainega, lisades südamesoojuse ning kogemuse, et üllatada teie maitsemeeli taime- ja toortoiduga. Meie köögis on nii nagu meile meeldib. Toitu valmistame suure armastuse ja kirega.

Toit peaks olema lihtne, maitsev, kergesti seeditav


Idee sai alguse soovist tuua looduse maitsed, lõhnad ja päikese valgus kodudesse. Söögitegemine, kui üks mõnus meelelahutus. Maitsva taime- ja toortoidu aluseks on värske ja kvaliteetne tooraine. Oluline on, kus see on kasvatatud ja kuidas on kasvatatud.

Tervislik toit pakub alati põnevust ja selleks tuleb varuda aega. Toitu tuleb valmistada pingevabalt, kuna see valmistatakse nautimiseks. Toidu nautimisel on aga oluline võtta aega enda jaoks ja süüa õiges tempos. Tunnetada toidu õigeid maitseid, mis on toodud välja tooraine täpsel hakkimisel, teatud suunal lõikamisel ja erineval viisil töötlemisel. Taime- ja toortoiduga on võimalik õppida tundma maitseorganeid läbi puhta toidu.

Elustiil, õige toitumine, piisav liikumine


Missiooniks on kiiresti muutuvas ühiskonnas väärtustada LOODUST ning austada EMAKEST MAAD. Meie soov on jagada teadmisi toidust lähtuvalt meie enda tunnetusest ja kogemusest, püüdmata kedagi ümber veenda või muuta, soovime mitte mürgitada meie kehasid ebasobiva toiduga. Iga raku tervisest sõltub meie tervis tervikuna. Oleme teie jaoks avatud. Püüame olla alati abiks nii tellimuste kui cateringi -teenusega. Suur rõõmuallikas on ilusate hetkede loomine kallite inimestega.

Päikeseliste soovidega
Marita Krull
Viktor Bobkin

Tellitavad tooted: laktoosivabad, munavabad, loomsete piima- ja piimatoodete vabad, ei ole lisatud suhkruid!

 

Vegan Stuudio Toormoor tegemistest


Ajakirjandus


  • Taimetoidumess 2016 (Tallinn, Põhja pst 27a, Kultuurikatel)
  • Haapsalu Joogafestival 2016 suvi (osalemine)
  • Viljandi Pärimusmuusika festival 2016 suvi (osalemine)

Facebook: VEGAN STUUDIO TOORMOOR

Hedonist.ee artikkel
Mirelllp.blogspot.com
Ajakiri SENSA  juuni/2016 / lk.100
Ajakiri JAMIE (suvi 2016 reklaam)